Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

 

Dyrektor Archiwum 

dr hab. Przemysław Marcin Żukowski, prof. UJ

p.m.zukowski@uj.edu.pl wykaz publikacji w Repozytorium UJ academia.edu 

Zastępca Dyrektora

dr hab. Maciej Zdanek, prof. UJ

więcej o

Starsi kustosze archiwalni 

dr Marcin Baster
e-mail: marcin.baster@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-39 wykaz publikacji w Repozytorium UJ

mgr inż. Paweł Gaszyński
e-mail: pawel.gaszynski@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-38 wykaz publikacji w Repozytorium UJ

mgr Anna Grabowska-Kuźma
e-mail: anna3.grabowska@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-42 wykaz publikacji w Repozytorium UJ

dr Mariusz Jakubek
e-mail: mariusz.jakubek@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-41 wykaz publikacji w Repozytorium UJ

mgr Edyta Paruch
e-mail: edyta.paruch@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-41

mgr Kinga Podleśny
e-mail: kinga.podlesny@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-42 wykaz publikacji w Repozytorium UJ

mgr Anna Radoń
anna.radon@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-35

Kustosze archiwalni 

mgr Marcin Danek
m.danek@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-38

mgr Jan Dziurzyński
jan.dziurzynski@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-42

dr Agnieszka Niedziałek
agnieszka.niedzialek@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-41

dr Dagmara Wójcik-Zega
e-mail: dagmara.wojcik@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-39 wykaz publikacji w Repozytorium UJ 

mgr Maciej Zborek
e-mail: maciej.zborek@uj.edu.pl tel. (12) 663-34-50 wykaz publikacji w Repozytorium UJ

Kustosze biblioteczni

mgr Magdalena Gaszyńska
e-mail: magdalena.gaszynska@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-36

dr Maciej Janik
e-mail: maciej.janik@uj.edu.pl tel. (12) 632-85-26 wykaz publikacji w Repozytorium UJ

Kustosz konserwator papieru

mgr Anna Żukowska-Zielińska
e-mail: anna.zukowska-zielinska@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-85 wykaz publikacji w Repozytorium UJ

Starsi Referenci

mgr Michał Dworak
e-mail: michal.dworak@uj.edu.pl tel. (12) 663-35-42

Igor Waligórski
e-mail: igor.waligorski@uj.edu.pl tel. (12) 663-34-50

Porządkowa

Dorota Koczera
e-mail: dorota.koczera@uj.edu.pl