
W czwartek 9 października 2025 w Librarii Collegium Maius badacze prezentowali dokonania z pierwszego półrocza realizacji projektu flagowego.
Z ramienia Archiwum UJ w spotkaniu wzięli udział: mgr Oliwia Bubak, mgr Patrycja Szczurek, dr Dagmara Wójcik-Zega, dr Marcin Baster, mgr inż. Paweł Gaszyński oraz dr hab. Maciej Zdanek prof. UJ.
Sprawozdanie z wydarzenia ukaże się na stronie informacyjnej projektu.